תיקון תריס חשמלי תקוע

אם התריס החשמלי שלכם תקוע למעלה, לא בטוח שאתם צריכים למהר להסיק מסקנות ולרכוש מנוע לתריס. בפועל, ייתכן שהבעיה היא לא בהכרח במנוע החשמלי. בכדי לוודא זאת, יהיה כדאי להזמין מתקן תריסים מקצועי. מעדיפים לבד? הנה כמה טיפים שחשוב לזכור לפני תיקון תריסים חשמליים תקועים.

ניסיתם להצליל את הבית, אבל גיליתם שהתריס החשמלי תקוע למעלה? אם כך, אנחנו ממליצים לא לגעת בתריס. הבעיה עשויה להיות בעיה של מנוע תריס גמור, אבל לא בהכרח. אם למשל רצועות התריס נקרעו, או שמא הברגים נשברו, הנגיעות שלכם וההתעסקות בתריס עשויות להחמיר את המצב. כמו כן, חשוב לזכור כי תריסי גלילה עשויים להיות כבדים. אל תסתכנו בנגיעות מיותרות בתריס התקוע, זה עלול לסכן אתכם במקרים מסוימים. הנה כל הפרטים עבורכם:

המנוע עובד אבל התריס לא יורד למטה

ייתכן שהתריס לא יורד למטה, אולי אתם לא מצליחים לגלול אותו למעלה. בין אם ככה או ככה, קודם כל יהיה כדאי לבדוק אם מדובר במנוע שהתקלקל. תנסו להפעיל את התריס החשמלי ולהקשיב למנוע שלו. אם אתם שומעים שהמנוע עובד, אבל במקביל התריס לא עולה ולא יורד, כנראה שרצועות התריס נקרעו.

בממוצע, מחיר תיקון תריס חשמלי תקוע נע בין טווחי מחירים של 400 ₪ -550 ₪. תיקון תריסים חשמליים לא אמור להיות מאוד יקר, אבל בהחלט תלוי בסוג התריס עצמו. ישנם תריסים יוקרתיים ונדירים, שהעלות של החלפים שלהם היא אינה נמוכה. יחד עם זאת, יש גם מנועים אוניברסליים וחלקים אוניברסליים לתריסי גלילה. רגע לפני שאתם משלמים ביוקר על תיקון תריסים חשמליים, תבדקו מה עלות החלפים בשוק. יהיה מומלץ לבדוק זאת באינטרנט.

כמה עולה לתקן תריס חשמלי תקוע?

קודם כל חשוב לאפיין את סוג התקלה. אם לאחר האבחון מתגלה כי התקלקל חלק כזה או אחר, בודקים את עלות החלקים בשוק. יהיה כדאי לסקור ולבדוק מחירון תיקון תריס חשמלי באינטרנט. מחירון תריסים חשמליים יאפשר לכם להכיר את סוגי התיקונים, עלויות התיקונים ועוד.

מעבר למה שציינו כאן למעלה, מחירון תיקון תריסים חשמליים יאפשר לכם גם לאתר את איש המקצוע המתאים ביותר. המחירונים האלו בדרך כלל נמצאים בפורטלים אינטרנטיים, שדרכם ניתן להזמין את אנשי המקצוע שלכם.

השוואת מחירים לתיקון תריס חשמלי תקוע

אם אתם עורכים השוואת מחירים בין מתקני תריסים חשמליים, אתם פועלים הכי נכון מבחינה הצרכנית של העניין. אל תשכחו לקבל מספר הצעות מחיר, להשוות ביניהן וללכת על העסקה הכי אטרקטיבית. אבל יחד עם זאת, תקפידו לוודא שאתם גם מקבלים שירות מקצועי. ואם השירות המקצועי הזה יעלה לכם בעוד כמה שקלים, אל תחששו לשלם אותם. בסופו של דבר, אתם לא צריכים שהזול ייצא לכם יקר.

למידע נוסף, מוזמנים לבקר בפורטל חלונות פלוס – winplus.co.il

Call Now Buttonחייג עכשיו 054-9105817